Jdi na obsah Jdi na menu
 


THE OFFSPRING- RISE AND FALL, RAGE AND GRACE

25. 10. 2008

Obrazek

Je to už dlouho, kdy se v devadesátých letech na plážích kalifornských zrodily kapely, které definitivně změnily dnešní tvář punk-rocku. Kdo by dnes neznal třeba Green Day, NOFX, Pennywise, Bad Religion a samozřejmě The Offspring. Tato parta nestárnoucích teenagerů z Garden Groove patří v dnešní době už mezi legendy svého žánru. Kde jsou doby, kdy jste v rádiích slyšeli pořád dokola Pretty Fly For A White Guy a kde jsou ty časy, kdy v Offspring bubnoval Ron Welty… Od té doby uplynula spousta let. Vydání poslední desky "Splinter" (2003) poté best-of "Greatest Hits" (2005) a poté dlouhé, předlouhé čekání na nové album. Když se v dubnu 2008 na stránkách Offspring objevila zpráva, že album je dokončeno, a že vyjde 17. června, bylo jasné, že o této bandě ještě uslyšíme. Album dostalo jméno "Rise And Fall, Rage And Grace". A je to fakt powedené album.

První písnička Half-Truism vás naladí na to o co na tomto cédu vlastne jde taková pomalejší klasika od offspring ale přesto mega povedená.Jdeme dál a to na písen s číslem tuuu neboli aká 2 má název Trust In You neboli důvěra ve vás tento song je s té starší škatulky připomína me hodně céda Americana apod. akorát s kotel našláplejším vším..:-) Pomaluje dostáváme k songu číslo 3 nesoucí mega drsný název You’re Gonna Go Far Kid střídající se rychlé kytary a pomalí zpěv je fakt mazec hodne powedený song na ježdení jak delaný uplne na zdelávání všeho možného s kola a pořádný crash potom…Číslo 4 nese název Hammerhead který byl aj v hitparáde tady není co dodat proste pomalé drnkání a  zpev fakt mazec!! Po 4 minutách sme u 5 A lot like me který se celí spomlaí tento song je u me takový mrdací na pokud chcete nejakou slečnu oslnit v posteli newáhejte a dejte playJ Jsme v pulce alba u čísla 6 názew Takes me nowhere tot je podle me nejlepší co tady najdete proste klasika hodne pohodová takový old skul jak na cedu smash fakt punk jak má byt…Číslo 7 nese názvík Kristy, Are You Doing Okay ?prey je to o sexuálním obtežování dívky jak sem kdesi přečetl každopádně další pomalá takže na balení ženskýchJ na to moc nic nenajezdíte teda pokud nejste baletní típci s uplíma podvlíkačkamiJ 8 je Nothingtown už od začátku je jasné že je to zase nářez fakt zas nemám co dotat při tomto songu vlhnu jak nimfa s 3 chlapama…

Devítka Stuff Is Messed Up hodne me to připomíná nejaké mazečky s Ixnay On The Hombre každopádně je to fajn song…10 má název Fix You aneb další souložící písnička je fakt ohromně pomalá ale jdem dál na 11 Let’s Hear It For Rock Bottom tot je proste další řežba na kalby jak delaný..sme u posledního teda u 12 alá Rise And Fall písnička začíná jak Od Green Dayu American Idiot ona je vlstne celá v tomto duchu…Proste Offspring se vrátili ve velkém stylu a pokud aspon trochu posloucháte punk tak by vám toto CD nemělo chybět. Ume je to hodne dobrá deska když na Smash už asi nigdy met nebude!!

 Proste čest mazec Zdarec

A tahejte here:

 

http://www.mediafire.com/?3njsimddt2z

kdyby to tam nebylo napište hodím jiný:-)  bike punk!! :-p

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář