Jdi na obsah Jdi na menu
 


Poježdeníčko na TBH!

19. 10. 2008

Oi and Punk Zdar všem....

Hey houpy houp jelikož nám pár dní před tím napsal Torní boroví Gangster Viktor at k nim dovalíme zajezdit neco pomakat a nafotit tak sem se chvilku rozmýšlel protože po koncíku Plexis to bude celkem zabijárna nakonec sem to nejak rozchodil a byl mega v poho pogo pojezd...

Takže se slávou sme si řekli že bysme mohli vyjet tak ve 2 hodiny Žlutavského času tak sme aj tak vyjeli valíme si našema mafiánskýma ulicema až sjedem kopec do OE kopec dáwáme klasicky speedkem kolem kila občas malém zajedem pár lidí proste klasika...Po pár minutách dorazíme k bille kde vidíme v dáli už se usmívajícího Kachního pána alá Ducka čeká na Vikiho který byl na pár párečku a pití... jedou pak ješte na uhlí a kolečka my vyrážemé cestou k TBH...

Dorazíme na spotík a težce se tam maká Alá Zelí vymýšlí to co sám newý co s toho bude ale tak pohoda chvilku posedíme a jdem pomoct mistrovi zelímu s jeho big new překážkou snad první svete:-)...nahazujem a dojíždí kubajz a chvili po nich Duck a v patách mu byl viktor s kolečkama asi hráli honku:-) Nejak se tam aj sjela Vizovice kruu....a Filip štýl men!!!

po plácání zelího kulatého wall spino klopenky transféru se přesouváme za 6 skok kde tuníme dopad a skoro odraz 7 pomakáme pokecáme a viktor už chystá roštovačku na jídlo za co mu mega dík!!!!

Obléčem se do chrániču nekomu ctačí jenom rifle...rozhýbávačka..a jdem na rozjezd na lajnu... Padjí mega štýlo triky od Filipa..tábel,x-up,one foot tiregrap,concord skoro na všech,no foot to tábel a nejvíc to u me zabil 360 na druhém v mega štýlu jezdí fakt kotel pekne!!! Viktor dáwal no foot can cany,tobogány,X-cupy,tejbly,one handy,nac nac!!!,360 na třetím a na pátem v jedné lajne a naučil se concorda!!! mega dobře ty...vizovice kru si naskákali lajnu taky dobře vy!!.. Kachna asi nechal svoje kachní křídla doma ale i tak po pár přehulených přeletech zandal lajnu!! Kubajz po 3 mesících neježdení dal hnedka z jedničky 3 velké a v mega výškách s čeho nikdo nechápal ale pak už hranil ale aj tak po 3 mesících!!! No a já aka Kudelix neboli Víta sem dáwal one handy,trna a x-Cupy a hlavne sem si hrube zajezdil což je nejvíc!!

N atbh se to furt rozrustá do mega luxusních a vyladených skoku na kterých je radost jezdit!! Ješte že to mám tak skorro blízko:-D Už se teším až znowa zajezdím nebudu se tu rozepisovat protože su mega zewlák amám jít jezdit tak dig ride fuck !!!

A fotky HERE:

http://kudelixxx.rajce.idnes.cz/18.10.Na_TBH/

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář