Jdi na obsah Jdi na menu
 


Day is day on digging

12. 4. 2008

Hello is here,

Po dlouhé dobe sem o5 neco přihazuju top sou ty lamičky co na to serou a radši jdou jezdit nebo nakopat rochu hlíny:) nebo nabrnkat nejakého toho jak se u nás říká .....KLUKA:) Protože slečny newí co to je em t citoví vztah ale o tom samotný rport takže se máte na co tešit ... Girls love bikers? You are fuck:D

No takl dneska sem jezdil nejak od 2 hodin na YH  nahazowal sem dopad na první dvoják big lajny který bude em t aasi 6 metru zhruba takže mega.... su zwedavý kdy bude hotoff..... a potom kdo ho bude skákat:D:D.... no tak abych neodbočowal při diggowání me lozili po skokách malí zmrdečci panu motorkářu delali si skluzawku s odarzu trochu sem vynervil a málem letel rýč....:D Pak už si rozmysleli jestly tam mají lozit:)
Doházel sem hlínu a skákal sem si takže pohoda pak dojel sláva z otrok a obeznámil me tam se situačkou takže típci stawí nový double transfér a každý to chtel jinak prey tak třeba to už postawili :D..... budemem mega šlapat:)

No pak sme se slávou trošku pojezdili podíwali se do lesa kde se 15ti letí skoušeli nabalit a típek vubec newedel :D jinak dobrá bloncka že slávec?????

No tak pokud ste se dočetli až na konec psaní techto sraček  tak fenks jinak fotky ze dneška ček it

http://kudelixxx.rajce.idnes.cz/12_dubna/

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

help for you

(duck dick si, 14. 4. 2008 15:12)

Ale jako pomohl bych zkus někdy dát vědět!!

šidla

(kudělix je gáy, 13. 4. 2008 12:07)

můžeš mi vysvětlit proč kurva fotíš furt tu růůůru dírovatou ??? heh - už vím na cos myslel